2011. augusztus 18., csütörtök

Gyakorlati munkatárs

Szakmai asszisztens vezérigazgatója:
A feladatok:

• a projekttel kapcsolatos tevékenységeket azzal a céllal, valamennyi vállalati részlegek
• Pre-és post-feldolgozás találkozók és bemutatók
• nyomon követése eredmények és kezelésének támogatására számos területen az érdeklődés
• elemzés és tervezés v. kommunikációs, szervezési és információs folyamatokat
• megszerzése saját projektek

Várjuk az Ön számára!

Ön ...
• nagy affinitással kötődik a szociális média és az internet, és az érdekelt Sport és Életmód
• ideális esetben már lezárult gyakornoki lehet gyűjteni és a tapasztalat az online térben
• szervezési készségeit és magabiztosság
• magas szintű ambíció és motiváció
• átlagon felüli elkötelezettséget
• Jó ismerete MS Office felhasználói
• nagy csapat orientáció
• analitikus és a vállalkozói szellem
• Tökéletes tudás a német és ideális esetben nagyon jó angol nyelvtudás

Kínálunk Önnek ...

• részvétel egy nagy csapat barátságos légkört és igazi olimpiai érmet nyertesek
• változatos feladatok és a tér megvalósítása az új ötletek és koncepciók
• lehetőségét sikere a munkatapasztalat és most minden egyes nap
• olyan cég, amely ösztönzi van szüksége a napi öröm, és
• Szórakozás a munka, kombinálva a magas tanulási hatás