2011. augusztus 23., kedd

Vakoló m / w Ausztria

Vakoló m / w Ausztria:
A használat Ausztriában, keresünk tapasztalt szakember plasterers m / w

Követelmények, vegye fel a kapcsolatot:

-Élmény, mint a vakoló / f
Készségek kézi és gépi tisztítása, valamint bel-és kültéri tisztítása
A tudás a különböző vakolás
Él sínek (profil) beállítása
Teljes hőszigetelés összeszerelés
Állványozás ismeretek előnyt
-Független és pontos munka
Vezetői engedély és az autó is kívánatos
-Jó parancsnoksága beszélt és írott német

Pályázóknak m / w érvényes oktatási bizonyítvánnyal az Ügynökség munka / elhelyezkedés központ, amely ingyenes!

Kérjük, küldje el nekünk a hiánytalan kérelem a következő főbb pontokat:

-Részletes önéletrajz, beleértve telefonszámát (vezetékes és vezeték nélküli)
-A tudás és készségek
-A feladatok különböző munkáltatók
Másolatot a szakmunkás levelét, képesítések és a meglévő bizonyítványt vagy a jelenlegi munkaadója hivatkozásokat.

Elérhetőségeink az Ön számára:

BBH személyzet GbR
Pettenkoferstr. 16-18
10247 Berlin
Tel: 030 / 24 53 29 86
Handy: 0151/21709328
E-mail: bewerbung@bbh-personal.de
Honlap: www@bbh-personal.de.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a pályázati űrlapokat lehet küldeni egy lepecsételt borítékban.