2011. augusztus 25., csütörtök

Irodai alkalmazottak / adminisztratív adatok általában - VZ - / 01

Irodai alkalmazottak / adminisztratív adatok általában - VZ - / 01:

Keresünk

Házon m / w

Egy nemzetközi cég Kölnben.

Azokon a területeken, a vendéglátás és szolgáltatás egyik vezető munkaadók a piacon.

Ezek motiváltak egy új csapatot, hogy használja a készségek és bizonyítani biztonság foglalkozik a számítógéppel, akkor illik hozzánk tökéletesen!
Bízunk benne, hogy megkapták a kérelmet!

FELADATOK:
• Általános irodai munka (e-mailek, számlák, telefonálás)
• Könyv a számlák, a belső rendszer
• feldolgozása szállítólevelek
• Szervezet általános eljárások

KÖVETELMÉNYEK:
• Nagyon jó számítógép - ismeretek (Word, Excel, Outlook)
• bizalom foglalkozó Power Point
• ügyviteli. Képzés vagy munkatapasztalat
• jó megjelenés
• német (szóbeli és írásbeli)

ÁLTAL:
• Teljes idő: 38,5 óra / hét
• Nyitva tartás: H - P 10:00 bis 18:45 óra
• nyereség: 1.450, - € bruttó
• Urlaubs-/Weihnachtsgeld
• jó munkahelyi környezet

Munkaterületen:
• Köln - City

BEÁLLÍTÁS:
• azonnali

Jelentkezési űrlapok kell küldeni:

Wnuck
Privát elhelyezkedés --- (nincs idő)
Sebastianstr. 144
50735 Köln

Tel: 0221 / 94 65 70 14
vagy a 0162 / 77 08 963

info@jobvermittler-koeln.de
www.jobvermittler-koeln.de

Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk, ha te is el velünk a kapcsolatot telefonon!